Відкопав в Інтернеті 15 корисних речей, які рекомендує відомий блоґер та експерт з продуктивності Даріус Фору. Цим речам варто приділити свою увагу, коли не знаєте куди себе діти.

Даріус Фору, вільний час, фінансові стратегії, відвідувати сауну, працювати над
Даріус Фору

Даріус Фору рекомендує, як краще використовувати вільний час

Наш час на цій землі обмежений. Багато людей усвідомлюють це, але тим не менш продовжують даремно витрачати час. Ми листаємо Інстаграм по 40 хвилин, граємо в комп’ютерні ігри по півдня, а то й довше, брешемо по телефону дві години поспіль або сьомий раз за тиждень йдемо до кав’ярні.

Підприємець, блоґер і експерт з продуктивності Даріус Фору вважає: усвідомлення цінності часу тут ні при чому. Люди прекрасно знають, що час — вичерпний ресурс. Проблема в іншому: вони поняття не мають, що робити зі своїм часом.

Він радить кожній людині скласти список занять, які дійсно варті того, щоб приділяти їм час. Зрозуміло, різні люди цінують різні речі, тому для кожної людини його список буде унікальним. У цій статті ми публікуємо список, який Даріус Фору склав сам для себе, разом з коментарями автора.

Займатися спортом

Особливо я люблю силові тренування, тому що бути сильним — одне з найбільш корисних якостей в житті. Незалежно від того, чим ви займаєтеся: сидите годинами за робочим столом, ходите за покупками або подорожуєте, — ваше життя буде набагато легше, якщо ви в гарній фізичній формі.

Проводити час з коханими людьми

Не має значення, що саме ви будете робити. Головне — бути поруч з людьми, які вам щиро небайдужі. Це допомагає підбадьоритися і отримати прилив енергії.

Вивчати, як працює ваше тіло

Кожна людина повинна знати про принципи функціонування свого організму. Я люблю читати останні наукові дослідження, присвячені здоров’ю і підтримці хорошої фізичної форми.

Вести щоденник

В кінці дня корисно сісти і поміркувати. Що я зробив сьогодні? Чому я навчився? Що я буду робити завтра? Відповідаючи на ці питання, ви інвестуєте час в свій успіх і благополуччя.

Освоювати нові вміння

Завжди намагайтеся вчитися чомусь новому. Не так давно я почав практикувати бразильське джиу-джитсу. Щотижня я ходжу на заняття, а також тренуюся під відео з Youtube. Вивчення нового дозволяє мені зберігати в собі вічного студента, і мені подобається це відчуття.

Також Даріус Фору рекомендує розробляти фінансові стратегії

Мені подобається читати і слухати історії про інвестиційні стратегії різних людей. Моя стратегія — купувати акції недооцінених компаній. Але я не зупиняюся у фінансовій освіті і постійно спостерігаю за тим, що роблять трейдери. Я цікавлюся управлінням фінансами, тому що не хочу втратити свої гроші, зароблені важкою працею.

Дивитися хороші фільми

Часом я сміюся над людьми, які запоєм дивляться серіали. Для мене це марна втрата часу. Але я люблю дивитися хороші фільми, які мене надихають.

Слухати музику

Я дуже часто слухаю музику. Вона надихає мене і заряджає енергією. Найкраще слухати ту музику, яка відповідає вашому настрою в даний момент.

Читати

Я починаю свій день з читання і закінчую його читанням. Не минає і дня, щоб я не читав.

Говорити про життя

Завжди корисно спілкуватися з однодумцями. Я з дитинства терпіти не можу поверхневі розмови. Так що я вважаю за краще не витрачати свій час на спілкування з людьми, з якими у мене немає тісного зв’язку.

Відвідувати сауну

Я ходжу в сауну двічі на тиждень. Сауна корисна для здоров’я, але я ходжу туди не тому. Мене приваблює жар і спокій. Час, проведений в сауні, замінює мені медитацію.

Відкривати нові книги

Я можу провести кілька годин в пошуках книги, яку захочу прочитати. Але важливо не зловживати цим: в іншому випадку ви будете більше читати про книги, ніж самі книги.

Дивитися спортивні змагання

Раніше я грав в баскетбол, і мені до сих пір подобається спостерігати за іграми. Але я стежу тільки за НБА, а не за всіма видами професійного спорту.

А ще Даріус Фору радить сміятися

Я обожнюю дружні жарти. Життя — непроста штука. Якщо ви не можете посміятися над ним, то воно стає ще складніше.

Працювати над своїми цілями

Кожна хвилина, яку ви витрачаєте на просування свого життя вперед, — це інвестиція в майбутнє, про яку ви не пошкодуєте. Ваші дні повинні проходити так, щоб перед сном ви могли озирнутися на прожитий день і сказати: «Навіть якщо це мій останній день, я все зробив як треба».

Це не означає, що кожен день потрібно проживати як останній. Але важливо правильно проводити свій час. Якщо ви пишаєтеся тим, як проводите свої дні, вам не загрожує життя, наповнене жалем.

Поділитись: