Поняття основні переваги металочерепиці з’явилося у нас в ужитку порівняно недавно, незважаючи на те, що Захід використовує її в якості надійного та якісного покрівельного покриття багато років. До головних достоїнств металочерепиці ruukki слід віднести, перш за все, простоту і легкість монтажу, надійність і якість продукції, що випускається та тривалий експлуатаційний термін такої покрівлі.

Основні переваги металочерепиці

Які є основні переваги металочерепиці

Будь-який лист металочерепиці являє собою оцинковану сталь, захищену від окислення спеціальним покриттям, яка зверху покривається ґрунтовкою і потрібним забарвленням. Пройшовши через спеціальні верстати, листу металочерепиці надається потрібна форма і розміри, які можуть бути різними в залежності від побажань замовника.

Важливий момент, на що слід звернути увагу потенційним замовникам, це товщина сталі, яка може бути 0,5 або 0,4 мм. Останній варіант не завжди підходить для більш відповідальних робіт, оскільки такий дах може бути досить крихким і підвести вас в самий відповідний момент.

Слід також звернути увагу на склад покриття металочерепиці. Тут в більшості випадків використовується поліестер, який завоював ринок завдяки своїй недорогій вартості і досить високому рівню якості. Таке полотно може мати глянсову або матову поверхню. Другий варіант більш кращий, оскільки він більшою мірою стійкий до вигорання і механічних пошкоджень.

Однак у світі є ще один вид зовнішнього покриття металочерепиці — пластизол. Він являє собою плівковий пластик, нанесений на оцинкування, і має кілька різновидів. Якість його дещо гірше, ніж у поліестеру, до того ж така плівка не є чистим матеріалом з точки зору екології.

Ще одним варіантом покриття служить пурал, який в порівнянні з пластизолом виграє в більшій стійкості до механічних пошкоджень і охоплює ширший діапазон перепадів температур. Існують ще й інші види покриття, однак на вітчизняному ринку вони виникли відносно недавно і ціна на них досить висока. Колірна гамма покрівлі з металочерепиці досить різноманітна, що додає переваги використання саме цього виду покрівлі.

Незважаючи на якість покрівельного матеріалу, багато що залежить ще і від технології його укладання. Тут головними моментами є прокладка гідроізоляції і установка надійної обрешітки з частим кроком. При дотриманні цих простих правил дахове покриття прослужить вам дуже довго. От і всі основні переваги металочерепиці.

Поділитись: