Якось в одному паперовому виданні мені на очі потрапила розповідь про морквяне бадилля та його лікувальні властивості. Зараз пропоную вашій увазі деякі факти, що притаманні морквяному бадиллю, які багатьох із вас можуть здивувати, бо ви цього не знали.

Морквяне бадилля, лікувальні властивості бадилля моркви, при геморої, при циститі, для чистки організму

Морквяне бадилля

Лікувальні властивості бадилля моркви обумовлені його хімічним складом. Воно містить у 500 разів (!) більше вітамінів і мікроелементів порівняно із самим коренеплодом. Наприклад, вітаміну A в ньому у 192 рази більше, ніж у моркві, а кальцію в 11 разів

Високий вміст біологічно активних речовин робить бадилля цінним продуктом для профілактики захворювань очей та шкіри. Воно також багате на білки, які необхідні організму для життєво важливих процесів. Бадилля є прекрасним джерелом хлорофілу, а також кальцію. Саме завдяки цим складовим йому приписують властивість очищати кров. Відомо, що хлорофіл сприяє очищенню лімфатичних вузлів від отруйних речовин і токсинів, а кальцій зміцнює кістки та м’язи.

Високий вміст калію і вітаміну K допомагає нормалізувати високий тиск, а також обмінні процеси в організмі, запобігає розвитку серцевих захворювань.

Морквяне бадилля містить селен, який є одним із найбільш потужних антиоксидантів. Селен необхідний також для підтримки репродуктивної функції жінок і чоловіків. Цей мікроелемент дуже важливий для чоловіків, оскільки входить до складу сперматозоїдів. Усього одна гілочка бадилля покриває добову потребу в селені.

Для чистки організму

Готують настій з 1 столової ложки бадилля і склянки окропу. Перед вживанням настоюють 30 хвилин. Приймають настій за 20 хвилин до їди по одній склянці 4 рази на день. Курс лікування становить 1 місяць, потім слід зробити перерву. При необхідності лікування можна повторити.

При геморої

Висушене і подрібнене бадилля (20 г) заливають 0,5 л окропу, настоюють 10 годин і проціджують. Приймають по 50 мл 4-5 разів на день. Курс лікування не менше 2-х місяців.

При циститі

По 5 г висушеного і подрібненого бадилля і зелені петрушки заливають окропом (0,5 л), дають настоятися 2 години і проціджують. Приймають по 10 мл 3-4 рази на день за 30 хвилин до їди.

Шкоди організму морквяне бадилля може завдати при індивідуальній нетерпимості до нього.

Поділитись: