Друзі, хочу поділитись із вами власним набутим досвідом, коли мені терміново знадобилась хімічна чистка м’яких меблів після приємних гостин у нас наших внуків. Тобто, самотужки з цією справою я не зміг справитись, бо виводити самому плями від соку шовковиці це щось із області фантастики. Тому ми з дружиною порадились, і вирішили звернутись за допомогою до фахівців за місцем проживання, яким під силу хімчистка диванів в Києві. Робота була виконана якісно, наш диван і крісла набули приємного вигляду із таким же приємним запахом. А зараз розповім, що цьому передувало.

Хімічна чистка м’яких меблів
Хімічна чистка м’яких меблів

Хто мене спонукав до чистки м’яких меблів

Живемо ми з дружиною на окраїні Києва в будинку приватного сектору. Є там в затишному куточку побудована мною альтанка, яка мебльована м’яким диваном та кріслами. Якось влітку до нас завітали на гостини син з дружиною та нашими любимими внуками. Дітвора, як завжди, любить бавитись в тих місцях, де найбільше можна начіпляти на взуття якогось сміття, в даному випадку — під шовковицею. Потім біжать до альтанки, всідаються на диван з наліпками розчавленої стиглої шовковиці на взутті, де бабуся їх пригощає смачними пирогами.

Як ви вже здогадались, діти, всівшись на диван з ногами, повимазували в сік шовковиці м’які покриття дивану. Дружина намагалась це все відмити щіткою і розведеним в теплій воді пральним порошком. Але дзуськи! Всі її старання були марними. Тоді я зручно всівся в крісло, поклав на коліна ноутбук, і почав шукати в мережі Інтернету фахівця, який нам допоможе вирішити проблему з хімчисткою дивану. І, як я вже на початку моєї розповіді повідомляв, ми знайшли спеціаліста, https://bellissimo.ua/services/profesijne-chyshhennya-myakyh-mebliv-v-kyyevi, якому хімічна чистка м’яких меблів по плечу. Далі опишу сам процес від домовленості до тиснення рук одне одному.

Як відбувається хімічна чистка м’яких меблів

В першу чергу мене цікавило питання, що робити з доставкою дивана на чистку. Але приємний голос по ту сторону мобіли мені повідомив, що хімчистка нашого дивану буде відбуватись безпосередньо у нас вдома. Тобто фахівець приїде до нас зі всім необхідним обладнанням і виконає свою роботу прямо у нас на очах. Так і сталось. Чоловік спочатку оцінив чим і наскільки забруднений наш диван та підібрав необхідні засоби для чистки.

В процесі роботи у нас зав’язалась невеличка розмова. Фахівець нам повідомив про те, що найчастіше до них поступають виклики після того, як господарі не змогли справитись з домашнім чищенням. Коли хімічна чистка м’яких меблів самотужки не дає позитивних результатів, бо використовуються неправильно підібрані засоби для чистки.

А ще ми з дружиною звернули увагу на наявність набору професійних інструментів, які в домашніх умовах нам і не снились. Вся ця амуніція справила на нас таке враження, що дійсно хімчистку нашого дивану виконує знавець своєї справи. Зробить наш диван чистим. У нас в цьому не було ніяких сумнівів.

Тому, як виявилось, в процесі нашого діалогу, якісна хімічна чистка м’яких меблів можлива за наявності спеціальних чистячих засобів і професійного інструменту. Чистять не тільки плями від соку шовковиці, як в даному випадку, а й від інших забруднень, таких як:

  1. Розлите на м’яке покриття вино.
  2. Випадково розлита кава.
  3. Жирні плями.
  4. Потрапляння фарби та інші.
Хімчистка диванів
Хімчистка диванів від пролитого кофе
Хімічна чистка м’яких меблів від пролитого вина
Хімчистка диванів від пролитого вина

Також я поцікавився чи можливо позбавитись в м’яких меблях неприємного запаху від котячої сечі. Виявляється так, ще й від інших неприємних запахів, наприклад:

  1. Запаху диму з різних джерел.
  2. Якщо вас турбує інший неприємний аромат.

От і все. Ми з дружиною щиро вдячні за фахово виконану роботу і з задоволенням чекаємо до себе на наступні гостини наших любимих внуків. Також їх чекає в альтанці чистий, з приємним запахом диван і крісла. Висновок зроблю такий: хімічна чистка м’яких меблів не завжди можлива самотужки в домашніх умовах. Щоб не накоїти якихось негараздів з тим же диваном, краще звернутись за допомогою до фахівців. Бажаю вам всього найкращого! Пишіть про свої враження від прочитаного в коментарях нижче.

Поділитись: