Те, що діаманти для зірок кіно є кращими друзями і ними милуються не тільки власники цих коштовностей, а й ті, хто за ними уважно спостерігає — це факт.

Фірмовий стиль Мерілін Монро

Сама ж білява богиня екрану, і автор знаменитого виразу, була великою любителькою цих «камінчиків». Фірмовий стиль Мерілін Монро — платинове волосся, червона помада, облягаюча відверто сукня з глибоким декольте, хутра, боа, довгі рукавички і вони… діаманти, багато діамантів. За таку пристрасть ювелірна академія нагородила її спеціальним дипломом, за популяризацію їхньої продукції.

діаманти для, зірки кіно, Дженніфер Лопес, Грейс Келлі, Мерілін Монро, зірка голівуду

І хоча своїх діамантів у Мерілін Монро було багато, якщо їх взагалі може бути багато, це вона перша ввела моду брати дорогі прикраси на прокат. Сьогоднішні зірки, виходячи на червону доріжку, повинні бути їй за це вдячні. Вберегла їх бюджети від стількох витрат. Однією з найбільших шикарних прикрас, якою володіла Мерілін Монро, було кольє з тридцятьма п’ятьма унікальними діамантами, яке актриса отримала в подарунок від свого другого чоловіка, баскетболіста ДіМаджіо (Joe DiMaggio).

Зірка Голлівуду Грейс Келлі

Наступна зірка сама як рідкісний діамант, в належному обрамленні. Зірка Голлівуду, а потім княгиня Монако, Грейс Келлі почала отримувати рідкісні коштовності в якості подарунків ще до заміжжя, від декількох шанувальників. Її смак, шарм, манери, часто порівнювали з цим рідкісним мінералом.

Зірка Голлівуду Грейс Келлі

Але сама Грейс не надто любила яскраві коштовності, хоча прийняла обручку, зроблену на замовлення князя Монако з білого золота і з унікальним каменем в 12 карат. Що природно, з діамантом. Потім було ще діамантове намисто і тіара, зроблені спеціально для неї, під замовлення. Хоча на народження первістка, вона попросила князя, щоб він подарував їй перли.

Колекції Елізабет Тейлор

Елізабет Тейлор, була великим колекціонером, причому колекціонувала не тільки чоловіків, а й діаманти для себе любимої. Про її колекції ходили легенди.

Колекції Елізабет Тейлор

Згодом володіючи великою колекцією рідкісних прикрас і окремих каменів, вона і сама почала розбиратися в них не гірше будь-якого ювеліра. І поки ювелірні будинки моди і окремі майстри виготовляли для неї щось особливе, Елізабет Тейлор заснувала свій ювелірний дім. Вона сама відбирала камені, власноруч придумувала і затверджувала або відхиляла ескізи. Результати її праці виставлялися на багатьох міжнародних виставках і салонах. І всіма авторитетними майстрами вона була визнана в ювелірному мистецтві зіркою не меншою, ніж на екрані. Звичайно, до цих пір залишився не побитим рекорд, в подарунку Елізабет Тейлор від коханого чоловіка, англійського актора Річарда Бертона. У ньому було майже сімдесят карат, навіть мільярдер Онассіс утримався купити його для Жаклін Кеннеді.

Діаманти для Дженніфер Лопес

Одна з сучасних зірок і любительок діамантів Дженніфер Лопес, взагалі влаштувала цілий ритуал з коштовностями.

Діаманти для Дженніфер Лопес

Спочатку вона зустрічається з хлопцем, потім він їй дарує вибрану прикрасу, але якщо раптом прикраса втрачається випадково, або забувається десь, або її раптом крадуть, значить все — настав час розлучатися. Вірна прикмета була перевірена не на одному шанувальнику зірки кіно. Тільки за час зустрічей з Беном Аффлеком у неї втрачалося кілька прикрас. Частина з них знаходилася, частина ні.

Поділитись: