Сьогодні ми знову відправимося в народ, щоб з’ясувати, як лікувати радикуліт в домашніх умовах, яким чином в народі позбавляють себе від такої неприємної хвороби — радикуліту.

Як лікувати радикуліт в домашніх умовах, народні методи лікування радикуліту, народний метод від радикуліту

Як лікувати радикуліт в домашніх умовах

Виявляється, і на цей рахунок у нашого народу існує свій особливий прижмурений погляд. Як і належить людям, які перебувають більшу частину свого часу в складних погодних умовах, йому (народу) відомий народний метод від радикуліту, так званий «Мисливський».

Набуття цієї хвороби буває із різних причин і, перш, ніж застосовувати народні засоби лікування, треба обов’язково звернутись за консультацією до лікаря. Тільки він зможе вам дати корисні поради, чи є сенс застосовувати ті чи інші ліки, виготовлені за народними рецептами та застосовувати народні методи лікування радикуліту. Треба про це пам’ятати завжди.

Отже, в скляну банку з оцтовою есенцією ми опускаємо чисто вимите, свіже куряче яйце так, щоб воно було покрите есенцією. Ми залишаємо його там на три доби.

Коли шкаралупа повністю розчиниться, а яйце стане як би круто зварене, потрібно його вийняти, зняти з нього плівку і ретельно розтерти в однорідну масу. У цю субстанцію влити 1-2 столові ложки соняшникової олії і все перемішати. Всю отриману масу влити в банку, де зберігається оцтова есенція з розчиненою шкаралупою, все ретельно перемішати, перелити у флакон і міцно запечатати пробкою. Готово!

Зберігати цю суміш народ рекомендує в темній коморі, перед вживанням збовтувати, розтирати хворі місця, після чого, закутати їх вовняною хусткою, залізти на теплу піч, поклавши на хворе місце грілку. За розповідями знавців, спосіб діє бездоганно.

Перш за все, не забувайте обережно поводитись із оцтовою есенцією, щоб вона, не дай Боже, не потрапила вам в очі. Також деякі «знавці» можуть куштувати отриману суміш на смак: це теж не рекомендується робити. Банку із ліками треба сховати від дітей.

От і все. Тепер ви знаєте як лікувати радикуліт в домашніх умовах. Не забувайте тільки перш ніж робити ці процедури, звернутись за порадою до професійного лікаря. Будьте здорові!

Поділитись: