Коралові острови, що розташувалися в Індійському океані незамислуватим ланцюгом — це Мальдіви. Архіпелаг складається з 70 островів, кожен з яких виконує роль повноцінного туристичного курорту. Тому відпочинок на Мальдівах є дійсно в прямому значенні цього виразу — відпочинком з великої букви.

Відпочинок на Мальдівах

Мальдіви: короткий екскурс

Корінне населення островів здебільшого зайнято риболовлею, а також вирощуванням солодкої картоплі, гранатів і ананасів. Офіційно прийнята релігія на Мальдівських островах — іслам, про це важливо знати і пам’ятати туристам, які приїжджають сюди відпочивати.

Відпочинок на Мальдівах багатьма сприймається як безтурботне проведення часу на пляжі, під яскравими променями ніжного сонця і в обіймах ласкавих хвиль. І це багато в чому відповідає дійсності, цей райський куточок просто створений для відпочинку і насолоди.

Але спокійний відпочинок — це не єдина можливість, яку перед туристами відкривають Мальдіви. Адже крім пляжів з білосніжним піском і океанських хвиль, що змінюють свій колір від ніжно-блакитного до насичено бірюзового, тут перед відпочиваючими відкривається ще чималий спектр розваг, які не доступні або не дуже доречні в звичайному житті.

Тут кожен куточок наповнений тишею і незайманою красою природи, романтикою, яка буквально витає в повітрі. Відпочинок на Мальдівах — це свято для тіла і для душі, яке залишиться в пам’яті своїми надзвичайними відкриттями і найяскравішими враженнями.

Відпочинок на Мальдівах

Мальдіви отримали свою популярність завдяки численним курортам, кожен з яких представляє окремий світ з неповторною красою та унікальністю. Це прекрасне місце, розташоване буквально «на краю світу», де можна усамітнитися від міського шуму і розчинитися в природі. Поруч хіба що незаймана природа і безмежний океан.

Практично будь-який готель на Мальдівських островах готовий запропонувати так званий «стандартний» перелік екскурсій, серед яких:

  • оглядова прогулянка по Мале (столиці);
  • відвідування національного музею;
  • відвідування пам’ятників історії і релігії;
  • екскурсії на острови архіпелагу;
  • рибалка;
  • морська прогулянка на човні, у якого скляне дно;
  • підводне плавання;
  • вертолітна екскурсія та багато іншого.

Незабутнє враження залишить занурення в підводний світ Мальдівських островів, який вважається одним з найкращих. Неймовірна різноманітність жителів підводного царства, красиві коралові рифи, раковини значних розмірів і надзвичайної краси — все це дозволить забрати частинку цього світу з собою в душі. Підводну екскурсію з досвідченим інструктором можна замовити в будь-якому готелі, крім цього, доступні також прогулянки по морю на яхтах або ж повноцінні круїзи по островам архіпелагу, в які включена також і морська рибалка.

Не менш популярною розвагою на Мальдівах вважаються спортивні ігри та види спорту. Це і стандартні баскетбол і волейбол, і більш екстремальні польоти на гідропланах, і більш безпечні екскурсії на вертольотах.

Ось так виглядає відпочинок на Мальдівах. Але це ще далеко не все, від чого можна отримати незабутні враження. До речі, хто був на Мальдівських островах, напишіть про свої враження від цієї подорожі в коментарях нижче. Цікаво буде почитати.

Поділитись: