Згідно із сучасними освітніми стандартами, саморозвиток вважається універсальною компетенцією. Під цим поняттям мають на увазі активну участь в освітньому процесі, коли учень сам докладає зусиль для підвищення рівня знань, а не формально здобуває освіту. Насамперед цього чекають від медиків, від професійного розвитку яких залежить життя і здоров’я людей. Дізнайтеся, що потрібно вивчати та чим має цікавитися сучасний лікар, щоб покращити знання за своєю спеціалізацією.

Ресурси, які допоможуть лікарям підвищити кваліфікацію

Новини з медицини

Практикуючим лікарям потрібно знати про нові досягнення науки та медицини. У такий спосіб можна не лише розвиватися за своєю спеціалізацією, а й знати про загальні зміни у світі. Також необхідно стежити за законодавчою базою, останніми впровадженими МОЗ та НСЗУ.

Розбори клінічних випадків

У будь-якій галузі медицини трапляються цікаві клінічні випадки. Використовуйте їх для вивчення підходів до діагностики та лікування, які були застосовані на реальному досвіді колег. Вони допоможуть вам удосконалювати свою практичну підготовку, формувати та розвивати клінічне мислення.

Наукові статті від провідних світових експертів галузі

Читайте наукові статті з рецензованих журналів, щоб не бути ізольованим від міжнародної медичної спільноти. Їхній переклад українською мовою можна знайти на медичному порталі Медзнат, створеному для практикуючих лікарів і фармацевтів України. У його базі знань уже понад 5000 наукових статей, клінічних досліджень і рекомендацій експертів із різних галузей медицини — корисних матеріалів, які будуть доступні після реєстрації на medznat.com.ua.

Вебінари та лекції з актуальних проблем медицини

Онлайн заходи для медиків — чудова нагода покращити свої знання про ефективні методи діагностики, лікування та реабілітації. Під час лекцій та вебінарів обговорюються актуальні питання в роботі лікарів різних спеціалізацій. Їх організовують провайдери з безперервного професійного розвитку, медичні асоціації та громадські об’єднання.

Міжнародні конгреси, науково-практичні конференції та семінари для лікарів Це більш масштабні заходи для медиків, завдяки яким можна першим дізнатися про останні наукові розробки, технічні інновації в медицині та можливості імплементувати їх у свою професійну діяльність. На медичних конгресах, конференціях і семінарах виступають заслужені доктори наук, професори, завідувачі кафедр, члени асоціацій та інші поважні лектори. Якщо цікавитися всім, що було зазначено, то можна невпинно зростати в професії.

Поділитись: