В цій невеличкій статті надані корисні рекомендації, як витримати дієту, не нашкодивши власному здоров’ю та уникнути при цьому зайвих, нікому не потрібних труднощів.

Як витримати дієту, витримати дієту, коли краще сідати на дієту, скільки потрібно сидіти на дієті, негативний вплив дієти

Як витримати дієту

Існує величезна кількість дієт. Практично кожна з них обіцяє швидке і ефективне схуднення за досить короткий проміжок часу. До того ж більшість із них ще й стійку вагу після схуднення обіцяють. Але, на жаль, перевірити чи так це можна виключно практичним шляхом. Але ж, скільки ж це сил і часу потрібно, щоб підібрати відповідну дієту!

Є основні принципи, яких необхідно дотримуватися, незалежно від того, яку з дієт ви використовуєте. Потрібно знати, що головне в дієті — це дисципліна. Як показує практика, дієту краще починати в період великого посту. Тоді спрацьовує психологічний фактор, що допомагає подолати це випробування.

Коли краще сідати на дієту? Можна тільки тоді, коли тіло саме підкаже, що воно потребує змін і готове до них. В цьому випадку витримати дієту буде набагато легше, щоб отримати від цього процесу відповідну користь. Протипоказані дієти в період відновлення після хвороби, а також в період вагітності.

У період харчування по дієті необхідно уникати несподіваних збільшень фізичних навантажень, приймати гарячі ванни. Пройде лише трохи часу, перш ніж з’явиться здатність відрізняти справжній голод, від хибних сигналів організму.

Як витримати дієту

Всі, хто коли-небудь сидів на дієті, знають, що набагато легше планувати сісти на дієту, ніж дійсно це зробити. Людський організм під час дієти переживає справжню перебудову. Всі процеси змінюються, головне правильно все налаштувати. Тому вкрай важливо допомогти йому максимально безболісно витримати дієту.

Для початку потрібно виробити психологічне налаштування. Треба змусити повірити себе в те, що ви обов’язково впораєтеся з цим завданням на всі 100%, що у вас все вийде як найкраще.

Також важливо знайти заняття, яке б сильно захоплювало вас протягом усього періоду дієти. Цьому заняттю необхідно присвячувати весь вільний час. Таке заняття потрібно для того, щоб не дозволити людині піти в себе. Воно повинно заповнити всі ваші думки.

Вранці необхідно насамперед зайнятися розминкою. Вона прискорить обмінні процеси в організмі, наситить мозок і кров киснем. До того ж після зарядки пропадає бажання поїсти і буде легше дочекатися часу повноцінного прийому їжі. Це поліпшить не лише систему харчування, але ще і спосіб життя.

Також ніколи не слід приймати їжу з кимось за компанію. Перед прийомом їжі потрібно бути повністю впевненим у тому, що організм дійсно голодний. При цьому необхідно взяти порцію в половину меншу звичайної.

Скільки потрібно сидіти на дієті — це корисно чи шкідливо

Заради досягнення ідеальної фігури багато жінок йдуть на любі жертви. Різноманітні таблетки, виснажливі тренування, і навіть голодування — це все їм під силу. Але у кожного способу схуднення існують недоліки. А витримати дієту не завжди вистачає сили.

Кожна жінка, котра сиділа на дієті знає, що бажаний ефект досягається далеко не завжди. Вибираючи дієту важливо звернути увагу, щоб вона була збалансованою, інакше вона більше нашкодить організму, ніж принесе користі.

Сама по собі відмова від будь-яких продуктів, на певний час — шкідлива. Дуже часто, по закінченню дієти втрачена вага не тільки відновлюється, але додається ще й пара-трійка зайвих кілограмів. Це відбувається тому, що організм запасається жирами про запас, раптом колись ще його посадять на дієту.

Негативний вплив дієти відображається і на діяльності мозку. Недобір глюкози і вуглецю несе за собою зниження концентрації уваги, сонливість, дратівливість. Практично всі дієти несуть в собі зневоднення організму, що миттєво позначиться на шкірі — вона стане сухою, блідою і чутливою.

Перед тим, як сісти на дієту необхідно провести обстеження всього організму — адже дієта — це сильний стрес для нього. І головне пам’ятати — що в гонитві за досконалістю можна позбутися найважливішого в житті — здоров’я.

Часті помилки дієт

Кожен організм — індивідуальний. Тому дієта, яка підійшла комусь із ваших знайомих, вашому організму може тільки нашкодити. Перед будь-якою дієтою необхідно провести консультацію з досвідченим дієтологом.

Також не можна одноманітно харчуватись. Організм, не дивлячись на дієту, повинен отримувати мінімальну кількість вітамінів, мікроелементів і інших корисних речовин, необхідних для життя. Одноманітне харчування не зможе забезпечити організм цими речовинами.

Тоді як витримати дієту? Різко переходити на вегетаріанську їжу не можна. Потрібно відмовлятися від їжі тваринного походження поступово, ретельно прислухаючись до сигналів організму.

Існує хибна думка, яка стверджує, що можна схуднути, завдяки одній лише дієті. Вірніше схуднути можна, але припинивши дієту вага тут же повернеться. Разом з дієтою необхідні і помірні фізичні навантаження, які не можна залишати після завершення дієти.

Дуже небезпечно скинути багато зайвих кілограмів за короткий термін. Адже виходить, що разом з жировими клітинами втрачаються і тканинні. Цього допустити не можна.

І якої б дієти не дотримувався людина, потрібно пам’ятати, що після її закінчення потрібно дотримуватися основних правил здорового харчування, щоб втрачені кілограми не повернулися.

Тепер ви знаєте, як витримати дієту, і, що для цього потрібно. Головне, не втрачайте при цьому розуму, бо на ваш кістлявий вигляд без сліз ніхто не захоче дивитись.

Поділитись: