Зараз мова піде про те, як приготувати вино за рецептом стародавніх лікарів. Також в ті давні часи доставка вина клієнтам була такою ж самою актуальною потребою як і зараз.

Вино за рецептом, вплив сучасного життя, складання купажу, оформлення вина

Вплив сучасного життя на самопочуття

Сучасне життя досить багате ситуаціями, коли люди, здавалося б, ще квітучого віку вже до полудня перебувають у стані, який вони висловлюють словами «ніби вичавлений лимон!». Причому цей стан відзначається не лише в робочі дні. Він поступово набирає постійного характеру і нерідко переростає в повсякденну меланхолію, а потім і в серйозне захворювання — депресію. А як хотілося б, бодай у дні відпочинку підправити ситуацію!

Вино за рецептом античних лікарів

Лікарі часів античності стверджували, що «вино, настояне на мелісі, добре прояснює пам’ять і виганяє меланхолію». Давньогрецький лікар Асклепіад із цього приводу висловлювався: «Навряд чи могутність богів дорівнює користі, принесеній вином!». Вважають, що він першим став застосовувати вино як ліки.

Сьогодні для цих цілей пропонується використовувати білий виноматеріал, гарної якості, навіть безликий, нейтральний за смаком і ароматом, купажувати в оптимально дібраній пропорції з екстрактом із меліси лимонної. Траву меліси (краще свіжу) треба попередньо настояти у продовольчому спирті або горілці. Настоянка може потім тривалий час зберігатися, аж до наступного сезону. Її легко дозувати при складанні купажу.

Складання купажу

Щойно складений купаж зазвичай «розкладений» за смаком. Виділяється простий смак спирту. Тому купажу обов’язково треба дати час асимілюватися для зникнення смакового сприйняття спирту як окремого компонента. Через півмісяця-місяць відстоювання у прохолоді це вже зовсім інший напій. Для одержання більшої яскравості аромату (на любителя) можна додати у розумній кількості й екстракт котячої м’яти, яка має схожі властивості, але відзначається сильнішим ароматом.

Оформлення вина

Якщо приготування такого вина досягне істотних обсягів, то є сенс подбати про його оформлення. Доречною буде етикетка в давньогрецькому стилі, під старовинну бронзу чи мідь, з написом на етикетці: «Вино, приготовлене на ароматних лікарських травах за рецептом лікарів Стародавньої Греції. Сприяє проясненню пам’яті, проганяє меланхолію і знімає депресію».

Таке вино за рецептом античних лікарів матиме безсумнівну популярність https://badagoni.com.ua/oplata-i-dostavka! Особливо в місцях відпочинку. І прості за смаком виноматеріали, навіть із некондиційного, але спілого столового винограду, знайдуть у вас гідне застосування.

Поділитись: